Papierniczy STUDENT to...
artykuły papiernicze, szkolne i biurowe

każdy znajdzie coś dla siebie...

Akcesoria biurowe – O nas

Sklep papierniczy Student

Sklep papierniczy Student istnieje już od 50 lat. Od samego początku działalności nasza siedziba znajduje się w tym samym miejscu, na ul. Dmowskiego 4 w Gdańsku – Wrzeszcz.

Na naszą ofertę składa się szeroki wybór wysokiej jakości artykułów papierniczych (wśród nich m.in. zeszyty, notesy, papiery do drukarek oraz bloki techniczne i rysunkowe) i artykułów biurowych (segregatory, organizery, aktówki, płyty CD i DVD). Oprócz tego naszym klientom zapewniamy także bardzo duży wybór galanterii i artykułów szkolnych oraz artykułów piśmienniczych (m.in. długopisy wieczne pióra Parker i Waterman). Nasza oferta zawiera także bogaty wybór artykułów szkolnych oraz druków akcydensowych.

Przez kilkadziesiąt lat naszej działalności udało nam się zyskać niezbędne doświadczenie oraz nawiązać współprace z wieloma największymi na rynku producentami i dostawcami artykułów papierniczych. Od zawsze naszą dewizą było umożliwienia klientom kupna szerokiego asortymentu najwyższej jakości produktów. Wyposażaliśmy w przybory szkolne cale pokolenia uczniów. Dziś, z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy i przedsiębiorstwa nie tylko z Gdańska i z Trójmiasta, lecz z całego regionu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu papierniczego. Wszystkie złożone zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Przyjmujemy także płatności kartami płatniczymi.

Sklep papierniczy student z zewnątrz Sklep papierniczy student wewnątrz

Napisz do nas

PILOT PENTEL UNI STAEDTLER FABER-CASTELL KOH-I-NOR LYRA BIC TOMA STABILO PELIKAN MILAN LERLITZ OXFORD Michalczyk i Prokop BANTEX PARKER WATERMAN Interdruk